ECZACIBAŞI PROFESYONEL
Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu şirketlerinden biri olan Eczacıbaşı Profesyonel; profesyonel temizlik, hijyen, gıda ürünleri ve hizmetlerini, komple çözümler sunarak, işletmelerle buluşturuyor. Eczacıbaşı Profesyonel, müşteri odaklı uzman satış ekibi ve etkin satış sonrası servis hizmetleri sayesinde, müşterilerin ev dışı kullanım ihtiyaçlarını karşılayabilen Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alıyor.

Eczacıbaşı Topluluğu Tüketim Ürünleri Grubu’nda yer alan Eczacıbaşı Profesyonel, ürün ve hizmetlerini geliştiriyor. Hijyen ve gıda çözümleri, eğitim, denetim ve danışmanlık hizmetleri olmak üzere 3 ana grupta hizmet sağlayan Eczacıbaşı Profesyonel, gücünü kaliteli markalarından alıyor.

Eczacıbaşı Profesyonel’in vizyonu, her biri kendi alanında uzman markaları, hizmet kalitesi ve Eczacıbaşı güvenilirliği sayesinde, müşterilerinin çözüm ortağı ve tercih edilen satış ve dağıtım firması olmak. A'dan Z'ye yüksek kalite ve hizmet standartları ile 10.000'den fazla işletmeye profesyonel çözümler sunan Eczacıbaşı Profesyonel, geniş ürün yelpazesi ile turizm, yiyecek-içecek, AVM, eğitim ve sağlık sektörlerine hizmet ediyor. Eczacıbaşı Profesyonel, Eczacıbaşı güveni ve deneyimini de arkasına alarak 3 ana grupta 17 marka ve 600’ün üzerinde ürün çeşidi ile hizmet veriyor.

 

Eczacıbaşı Profesyonel, hijyen çözümleri altında “Temizlik Kağıdı Ürünleri”, “Temizlik ve Hijyen Kimyasal Ürünleri” ve “Temizlik ve Hijyen Destek Ürünleri” kategorilerinde ürün tedarik ediyor. Hijyen markaları arasında; Selpak Professional, Marathon, Maratem Profesyonel, Tana Profesyonel Selin, Hijyen Max, Detan, Defans, Dispo ve Ermop yer alıyor. Gıda markaları arasında; Oralet, Oralet Çay Ailesi, Splenda, Dizi Şeker ve Cezbeli Kahve markaları yer alıyor. EP Akademi ise eğitim, denetim ve danışmanlık alanında çözümler sunuyor. Eczacıbaşı Profesyonel, tüm bu markaları ile kurumsal işletmeler için, mutfaktan çamaşırhaneye, genel alanlardan tuvaletlere, kurumsal ihtiyaçlar için profesyonel çözümler sunuyor. Eczacıbaşı Profesyonel, müşteri odaklı yaklaşımı ile ürün gamını her geçen gün geliştiriyor.

EP AKADEMİ ÜST DÜZEY EĞİTİM, DANIŞMANLIK VE TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ

EP Akademi, endüstriyel temizlik sektörüne üst düzey eğitim, denetim, danışmanlık ve teknik destek hizmetleri sunabilmek amacı ile kurulmuş bir Eczacıbaşı Profesyonel markasıdır.
EP Akademi’nin temel amaçları, uzman satış ekibi yetiştirmek, sektörde çalışan profesyonellerin yetiştirilmesine katkı sağlamak, sektördeki hijyen standardını yükseltmek, müşteri odaklı çözümler sunmak ve her düzeyde eğitim, denetim, danışmanlık ve teknik destek sunmaktır.

EP AKADEMİ FAALİYET ALANLARI
EP Akademi’nin Eczacıbaşı Profesyonel satış ekibi için temel faaliyet alanları, Eczacıbaşı Profesyonel ailesine yeni katılan satış ekibinin yerleştirilmesine yönelik temel ve ileri seviye eğitimler vermek; satış ekibinin niteliklerine uygun uzmanlık alanlarına yönelik eğitimler vererek sektör uzmanları yetiştirmek; spesifik konuları ve ihtiyaçları belirleyerek özel eğitimler düzenlemektir. EP Akademi’nin Eczacıbaşı Profesyonel müşterileri için ise temel faaliyet alanları, faaliyet alanına ve ihtiyaca özel danışmanlık hizmeti vermek; çamaşır hijyeni, mutfak hijyeni, yüzey hijyeni ve bakımı, kişisel hijyen, havuz kimyasalları ve profesyonel temizlik kağıdı konularında sorulara cevap verebilecek teknik destek oluşturmak; eğitimleri uygulamalarla destekleyerek katılımcılara teorik bilginin yanı sıra pratik bilgiyi de sağlamak ve katılımcıların değerlendirilmesini yaparak sertifikalandırmaktır.
EP AKADEMİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Konusunda uzman kadrosu ile proje bazlı danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. İhtiyaç analizi ve risk yönetimi desteği ile her türlü alanda, müşterilerin yanında yer almaktadır.

 

Danışmanlık hizmeti sunulan alanlar arasında;

 • Temizlik ve hijyen planlarının hazırlanması, müşteriye uyarlanması
 • Maliyet optimizasyonu
 • Hijyen denetimi, etkin öneriler ve aksiyon planları
 • Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi kurulması
 • Temizlik kimyasalları ye güvenli kullanımları
 • Su kalitesinin kontrolü ve iyileştirilmesi için öneriler (kullanım suyu, içme suyu, havuz suyu, vb.)
 • Çamaşır yıkama operasyonu
 • Eğitimlerle ilgili uygulamalar ve işbaşı eğitimleri yer almaktadır.
 • HABERLER
  KÜTÜPHANE
  • KİŞİSEL TEMİZLİK VE HİJYEN ÜRÜNLERİ
   Kişisel temizlik ve hijyen ürünleri
  • GENEL TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ
   Genel temizlik ve Bakım Ürünleri
  • HOUSEKEEPING ÜRÜNLERİ
   Housekeeping Ürünleri
   Genel Oda Temizliği
  • MUTFAK HİJYENİ ÜRÜNLERİ
   Mutfak Hijyeni Ürünleri
   Mutfak Hijyeni Bulaşık Makinesi Kullanım Klavuzu
  • ÇAMAŞIR HİJYENİ ÜRÜNLERİ
   Çamaşır Hijyeni Ürünleri
   Çamaşır Yıkamada Kullanılan Semboller Çamaşır Yıkama Programları
  • HAVUZ KİMYASALLARI VE BAKIM ÜRÜNLERİ
   Havuz Kimyasalları ve Bakım Ürünleri
   Havuz Kimyasalları ve Bakım Ürünleri Havuz Kimyasalları ve Bakım Ürünleri Pano
  • PROFESYONEL TEMİZLİK KAĞIDI ÜRÜNLERİ
   Profesyonel Temizlik Kağıdı Ürünleri
  • GIDA ÇÖZÜMLERİ
   Otel, ofis ve restoran ve genel gıda broşürleri
   Oralet Kataloğunu Restoran Kataloğunu Ofis Kataloğunu Otel Kataloğunu Genel Gıda Katalogu
  • TEK KULLANIMLIK ÜRÜNLER
   Tek kullanımlık ürünler
  • İNSEKTİSİT ÜRÜNLER
   İnsektisit ürünler
  • YARDIMCI TEMİZLİK EKİPMANLARI
   Yardımcı temizlik ekipmanları
  • EP AKADEMİ
   EP Akademi
  • SMARTONE DAYANIKLILIK TESTİ
   Smartone dayanıklılık testi
  • SMARTONE TANITIM FİLMİ
   Smartone tanıtım filmi
  • REFLEX
   İçten çekmeli havlu dispenseri tanıtım filmi.
  • ENMOTION
   Enmotion towel dispenser introductory film
  • ENMOTİON DİSPENSER MONTAJI TANITIM FİLMİ
   Enmotion dispenser montajı tanıtım filmi
  • EL HİJYENİ
   Bilgilendirici eğitim filmi
  • SMARTONE YANMA TESTİ
   Smartone yanma testi
  • ENMOTION ANKASTRE DİSPENSER MONTAJI
   enMotion ankastre dispenser montajı
  İLETİŞİM
  Eczacıbaşı Profesyonel
  Kavacık Merkez Ofis
  Adres:
  Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Kavak Sokak No: 20
  Beykoz 34805, İstanbul
  Telefon:
  +90 (216) 333 71 00
  Fax:
  +90 (216) 333 70 79
  E-mail:
  info@eczacibasiprofesyonel.com
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  0850 228 46 89
  İletişim Formu
  Ad Soyad:
  E-Mail:
  Telefon:
  Firma Adi:
  Not:

  GİZLİLİK VE GÜVENLİK

  Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen kullanım koşulları ile bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu koşullar ve hükümlerle bağlı olmak istemiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmaya devam etmeyiniz. İpek Kağıt San. ve Tic. A.Ş. (“İpek Kağıt”), bu Kullanım Koşulları’nda her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.


  • Bu web sitesinde yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler üzerindeki fikri ve sınai mülkiyet hakları İpek Kağıt veya bağlı bulunduğu şirketlere aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Site içeriğine dahil olan hiçbir metin, resim, grafik, marka veya diğer herhangi bir materyal hak sahiplerinin yazılı izni olmaksızın değiştirilemez, silinemez, çoğaltılamaz, yayılamaz, iletilemez veya diğer herhangi bir şekilde kullanılamaz. Yazılı onayımız olmaksızın, bu site, çerçeveleme veya benzer seyir teknolojileri kullanılarak herhangi bir amaçla yönlendirilemez veya başka bir biçimde görüntülenemez veya siteye herhangi bir şekilde link verilemez.

  • Bu web sitesindeki içeriğin hazırlanması aşamasında, bizden beklenebilecek azami dikkati sarf etmiş olmamıza rağmen, bu içeriğin doğruluğu, güncelliği ve/veya bütünlüğü hakkında herhangi bir beyanda bulunmamakta; bu hususta herhangi bir garanti vermemekte ve bu içerik ve/veya bu içeriğe güvenilerek alınmış kararlar hakkında herhangi bir mesuliyet kabul etmemekteyiz. Bu websitesi yoluyla sağlanan tüm düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek kullanıcıların sorumluluğundadır.

  • Biz veya çalışanlarımızdan herhangi birisi bu web sitesinde bulunan veya bu web sitesinde atıfta bulunulan materyallerin kullanımından dolaylı veya dolaysız olarak mesul olmayacağımızı bildiririz.

  • Bu web sitesi bizim kontrolümüzde olmayan web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu bağlantılı sitelerin içeriği, doğruluğu veya ulaşılabilirliklerinden sorumlu olmadığımızı bildiririz.

  • Bu web sitesinde, bizim tahminlerimize dayanan ileriye dönük beyanlar olabilir. Bu web sitesindeki "ummak", "inanmak", "tahmin etmek", "beklemek", "niyetli olmak", "planlamak" ve "tasavvur etmek" gibi ifadeler bir beyanın ileriye dönük olduğunu belirtmek için kullanılmıştır. Bu gibi beyanlar, yapıldıkları tarihteki bizim müstakbel olaylar hakkındaki görüşlerimizi yansıtmakta olup, risk ve belirsizliğe tabidirler. Buna benzer ileriye dönük beyanları güncelleştirme niyeti ve mükellefiyeti olmadığını bildiririz.

  • Kullanıcıların veya üçüncü şahısların fiillerinden doğabilecek zarar, ziyan, masraf ve diğer her türlü talepten doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu tutulamayacağımızı; bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasardan mesul olmayacağımızı bildiririz. Bu web sitesinin kullanımı ve verilerin yüklenmesi riski yalnızca kullanıcıya ait olup, kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş – çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakımını ve güncellemelerini yapmak tamamen kullanıcıların sorumluluğundadır.

  • Kullanıcılar, bu siteyi kullanmakla veya bu siteye erişmekle,

   1. Yürürlükteki hiçbir yasayı, uluslararası sözleşmeyi veya diğer herhangi bir devletin yasalarını herhangi bir şekilde ihlal etmeyeceklerini,

   2. Yasalara veya uluslararası sözleşmelere aykırı, zararlı, tehdit, hakaret ve küfür içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, kötüleyici, aldatıcı, yanıltıcı veya başka birinin gizlilik veya fikri mülkiyet haklarını ihlal edebilecek şekilde veya diğer herhangi bir biçimde kullanıcının hukuki ve cezai sorumluluğunu gerektiren hiçbir mesaj, bilgi, veri, metin, yazılım, imaj veya diğer herhangi bir tür materyali iletmeyeceklerini,

   3. Kötü amaçlı kodları ve materyalleri siteye yerleştirmeyeceklerini veya iletmeyeceklerini,

   4. Sitenin iletişim özelliklerini, sitenin kaynaklarını herhangi bir yöntemle diğer kullanıcıların elde edebilmesini kısıtlayacak veya yok edecek biçimde kullanmayacaklarını, kabul ve taahhüt etmişlerdir.

  • Kullanım şartları Türk kanunlarına tabidir.