EDT_2016_1000x250

Eczacıbaşı Profesyonel 4. kez EDT Fuarı’na katıldı.

23-26 Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleşen Ev Dışı Tüketim-Gıda Ürünleri, Sarf Malzemeleri, Ekipmanları, Üreticileri ve Tedarikçileri Fuarı (EDT EXPO) sektör profesyonellerini dördüncü kez bir araya getirdi. Türkiye’de 55 milyar TL’lik pazar büyüklüğüne ulaşan ev dışı tüketim sektörünün en önemli oyuncularından Eczacıbaşı Profesyonel; Selpak Professional, Marathon, Maratem, Dispo markalarının yeni ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

 

Otel, cafe, restoran ve AVM’lerde; gıda, temizlik, hijyen ve sarf malzemeleri ihtiyacının giderek artmasıyla beraber her yıl yüzde 10-15 arasında büyüme gösteren sektörün merakla beklediği EDT EXPO; 23-26 Mart tarihleri arasında sektör temsilcilerini CNR EXPO’da bir araya getirdi.

Fuar süresince Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Eczacıbaşı Holding CEO’su Dr. Erdal Karamercan,  Stratejik Planlama ve Finansman Grup Başkanı Levent Ersalman ve Tüketim Ürünleri Grup Başkanı Hakan Uyanık Eczacıbaşı Profesyonel standını ve fuar alanını ziyaret etti.

Eczacıbaşı Profesyonel Yeni Ürünleri İlk Kez EDT EXPO’da

Her dönem portföyüne kattığı yenilikçi ürün ve hizmetler ile ev dışı tüketim sektörüne yön veren Eczacıbaşı Profesyonel, fuarda ilk kez sergilediği ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Pickasso  ile her seferinde tek yaprak

Kağıt kategorisinde dispenserler ile fark yaratan, hijyenik ve tasarruflu çözümler sunmayı amaçlayan yaklaşım ile bu yıl fuarda Selpak Professional Pickasso Peçete Dispenseri ve Marathon Touch Serisinin lansmanı yapıldı. Pickasso Peçete Dispenseri, her seferinde tek yaprak verme mekanizmasının özelliği ile kağıt tüketimini azaltıyor, tamamen kapalı olan dizaynı ile hijyenik peçeteye ulaşma sağlayarak çapraz bulaşma riskini ortadan kaldırıyor.

Marathon Touch Dispenser Ailesi kalitesi ile fark yaratıyor

Marathon Z Katlama Havlu Dispenseri, Marathon İçten Çekmeli Havlu Dispenseri, Marathon Jumbo Tuvalet Kağıdı Dispenserinden oluşan Touch Dispenser Ailesi kalitesiyle fark yaratıyor. Yenilikçi, ekonomik ve dayanıklı çözümler sunan Marathon’un yeni dispenser serisi Touch Dispenser Ailesi saniter alanlarla uyumlu olmasının yanında modern görünümüyle de işletmelere şıklık katıyor.

Maratem M317 Tablet Bulaşık Deterjanı ile bulaşıklar artık daha parlak

Maratem’in özellikle restoran kanalına yönelik yeni ürün lansmanının ilk adımı EDT Expo’da atıldı. Restoranlardaki endüstriyel bulaşık makineleri için geliştirilen Maratem M317 Tablet Bulaşık Deterjanı, akıllı doz uyarıcısı ile tabletin ne zaman bittiğini ve eklenmesi gerektiğini kullanıcıya verdiği sinyaldeki renk değişimiyle gösteriyor.

 Maratem Bio serisi ile kötü kokulara %100 çözüm

Hijyende yepyeni bir devir başlatan Maratem Bio biyolojik ürünleri işletmelerin kötü koku problemine bakteriler ile çözüm sunuyor. Tuvalet, banyo gideri ve pisuarlardaki kötü kokuları giderip temizlik sağlayan Maratem Bio, kokuların tekrar oluşmasını da önlüyor ve mekanik temizleme sıklığını azaltıyor.

 Dispo, yenilenen yüzüyle ve 10 farklı ürün grubuyla işletmelerin yardımcısı

Eczacıbaşı ailesinin bir üyesi olan Dispo; yenilenen logosu, renkleri ve marka kimliğiyle hijyen destek kategorisinde işletmelere hızlı ve yaratıcı çözümler sunuyor. Dispo’nun 10 farklı ürün grubu içerisinde ana ürün grupları çöp torbası, temizlik ekipmanları ve klozet kapak örtüsünün yanı sıra karton bardak, özel üretim peçete ve özel üretim airlaid peçete, sünger&bez, yer pedleri, lamineli muayene masa örtüsü, bardak altlığı gibi geniş ürün yelpazesi yer alıyor.

 Ev Dışı Tüketim Fuarında Bir İlk: “Housekeeperlar Yarışıyor”

EDT EXPO 2016 Eczacıbaşı Profesyonel öncülüğünde bu yıl bir ilke ev sahipliği yaptı.  Hijyen ve temizliğin önemine dikkat çeken “Housekeeperlar Yarışıyor”  etkinliği 24-25 Mart tarihlerinde fuar ziyaretçileri ve otel görevlilerinin katılımıyla gerçekleşti.  Fuar ziyaretçilerinin dağıttığı odaları düzenlemek için housekeeperların kıyasıya mücadele ettiği yarışmada katılımcılar ödüllerini Eczacıbaşı Profesyonel Genel Müdürü Yeşim Roth ve Satış ve Pazarlama Direktörü Melike Koçoğlu’nun elinden aldı,  yarışmanın sunuculuğunu ise oyunculuğu ve enerjisiyle herkesin beğenisini kazanan Cengiz Küçükayvaz yaptı.