1-Haber-Selpak-Professional-En-Şık-Teknoloji-görseli-buyuk

Selpak Professional ile Teknoloji En Şık Halde!

Ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Eczacıbaşı Profesyonel, işletmelerin tuvalet ve mutfak alanlarında hijyenik ortamlar yaratmalarını sağlamak amacıyla ürün ve hizmetlerini her geçen gün geliştiriyor. Eczacıbaşı Profesyonel, profesyonel temizlik kağıdının lider markası Selpak Professional ile yenilikçi ve yaratıcı ürünler üretiyor. Eczacıbaşı Profesyonel, son olarak yeni Selpak Professional Dispenser Serisi’ni müşterilerinin beğenisine sundu.
 
Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu şirketlerinden biri olan ve ‘Ev Dışı Tüketim’ sektöründe faaliyet gösteren Eczacıbaşı Profesyonel yeni ürünleriyle işletmelerin talep ve ihtiyaçlarına çözüm üretmeyi sürdürüyor. Eczacıbaşı Profesyonel son olarak Selpak Professional Dispenser Serisi’ni müşterilerinin beğenisine sundu.
 
Bu yeni ürün serisinde yer alan Selpak Professional Sensörlü Havlu Dispenseri, kullanıcıların kağıt havlu ihtiyacını sensörü sayesinde dokunmadan tek el hareketiyle sağlayan, son teknoloji patentli özelliklere sahip. Kağıdı kapalı olarak muhafaza eden ve tek elle kağıt yüklenebilen Selpak Professional Sensörlü Havlu Dispenseri’nde, kağıt istenilen yöne doğru çekildiğinde her yönden kesen bıçak sistemi sayesinde dispenserden kolayca alınabiliyor. Adaptörü sayesinde elektrikli olarak ya da 4 adet pil ile çalıştırılabilen üründe; kağıdın seviyesi, pilin seviyesi ve dispenserin çalışma modu ön kapakta bulunan led ışıkları sayesinde anlaşılabiliyor. Dispenserdeki bir önemli özellik de dispenser 30 dakika boyunca kullanılmadığında ‘Uyku Modu’nun’ devreye girmesi. Dispenser uyku modunda %60 enerji tasarrufu sağlıyor. Dispenserde kağıt tüketimi konusunda işletmelerin daha fazla tasarruf sağlaması için bir sonraki kağıdı bekleme süresini ve kağıt yaprak boyu ayarını yapmak mümkün. Selpak Professional Sensörlü Havlu Dispenseri’nde kullanılan Selpak Professional gofrajlı kağıt havluların emiciliği yüksek; bu sayede ellerin ve cildin daha kolay kurumasını sağlıyor.
Eczacıbaşı Profesyonel, ev dışı kullanım pazarına yönelik sirkülasyonun yüksek olduğu kalabalık alanlar için ideal bir çözüm olarak Selpak Professional İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı Dispenseri sunuyor. Hijyenik bir tuvalet kağıdı sistemi olan Selpak Professional İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı, her seferinde kullanıma hazır tek yaprak vermesi ve bir yaprağının benzer ürünlere göre daha büyük olması sayesinde standart dispenserlere göre kullanımda tasarruf sağlıyor. Dispenser içerisindeki patentli hareketli yuva sayesinde, kağıt dispensere kolayca yükleniyor ve çökme yapmadan son yaprağına kadar kullanılabiliyor. Tamamen kapalı dispenseri ruloları kirlenmeye karşı korurken, dispensere ve kullanılacak yaprak dışındaki yapraklara dokunulamadığından bakteri bulaşma riski ortadan kalkıyor.
Eczacıbaşı Profesyonel, otel mutfakları, catering firmaları ve sanayide çalışanlar için yenilikçi bir diğer ürün olarak Selpak Professional İçten Çekmeli Havlu’yu işletmelerin kullanımına sunuyor. Her seferinde tek yaprak veren pratik ve hijyenik bir havlu sistemi olan Selpak Professional İçten Çekmeli Havlu, klasik sistemlere göre kullanımda tasarruf sağlıyor. Ayrıca, dispenserin patentli özellikleri sayesinde, ruloyu kapağa yükleyip, hareketli ağızlık ile kolayca yerleştirmek mümkün oluyor. Kapağı mıknatıslı olan dispenserin kapağı tek hareketle kapanıp açılıyor. Kapak tamamen kapalı yapısıyla ruloları kirlenmeye karşı korurken aynı zamanda hijyen sağlıyor.
Yeni Selpak Professional Dispenserler çevreci özellikleriyle Eczacıbaşı Profesyonel’in sürdürülebilirlik platformu olan ECO Dokunuş’un bir parçası konumunda bulunuyor. Selpak Professional Sensörlü Dispenser’in ‘uyku modu’ enerji tasarrufu, ‘kağıt bekleme süresi ayarı’ ve ‘kağıt yaprak boyu ayarı’ ise kağıt tasarrufu sağlıyor. Selpak Professional İçten Çekmeli Havlu ve İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı dispenserlerinde yer alan ‘her seferinde tek yaprak mekanizması’ ise kullanım tasarrufu sağlıyor.
Eczacıbaşı Profesyonel Ar- Ge, pazarlama, satış, kalite departmanları ve uzman tasarım firmasının da aralarında bulunduğu geniş bir ekiple Selpak Professional dispenserler projesini 2,5 yılda ‘son teknolojiyi en şık haliyle sunma’ vizyonu ile geliştirdi. Tasarımlarda suyun akış formundan ve kağıdın dispenser içinden çıkarken aldığı şekilden esinlenilen ürün; siyah, beyaz ve mat krom olmak üzere 3 farklı ana renkte tasarlandı. Selpak Professional Dispenserler, renkleri ve tasarımı yanında kullanıcıya hijyenik ve pratik, müşterilere ise tasarruflu bir şekilde kağıt tüketimi imkanı sunuyor.

Selpak Professional Dispenserler hakkında tüm yenilikçi özellikler için reklam filmimizi izleyebilirsiniz.