logo

Yeşillenen Oteller Eczacıbaşı Profesyonel

Ev Dışı Tüketim Sektörü’nün önde gelen firmalarından Eczacıbaşı Profesyonel, hotel,restoran, cafe, ofis,  hastane, okul, alışveriş merkezi ve kurumsal işletmelerin temizlik ve bakımı için hijyenik çözümler ve birbirinden farklı gıda seçenekleri sunuyor ve alanında uzman markaları ve satış ekibi ile hizmet veriyor.

Eczacıbaşı Profesyonel  olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve üretimin her aşamasında en üst düzey teknolojileri kullanarak tasarruf sağlamayı amaçlıyor.Bunun yanı sıra hammadde temin, üretim, ürün geliştirme ve ürünlerin kullanım aşamalarında da tasarruf sağlıyor.

Türkiye’de Ev Dışı Tüketim Sektörü ülke ekonomisindeki olumlu gelişmeler nedeniyle her geçen gün daha da büyüyor. Sektörün büyümesiyle birlikte işletmeler gelişmiş teknolojilerle  çalışarak yüksek katma değer yaratmaya çalışıyor. İşletmelerin kullandığı yüksek teknolojili ürünlerin bakım ve temizliği ise ayrıca önem arz ediyor. Eczacıbaşı Profesyonel yüksek teknolojiye sahip alanlarda da en üst düzey temizlik ve hijyen sağlamaları için işletmelere destek veriyor.

Ar-Ge çalışmalarını yoğun olarak sürdüren Eczacıbaşı Profesyonel,üstün temizlik performansı ve tasarruf sağlayan konsantre ürünlere de portföyünde yer veriyor. Konsantre olan bu ürünler işletmeler için daha tasarruflu bir kullanım sağlıyor ve aynı zamanda pompa ile uygulandıkları için daha teknolojik ürünler olma özelliği taşıyor.Özellikle otel odalarının temizlik ve hijyeninde tüm ihtiyaçları karşılayan Maratem m-pro sistem ürünleri ile kimyasal ürün tüketimi ve maliyetleri rahatça kontrol edilebiliyor. Maratem m-pro sistem ürünleri etkin formülleri ile kalıcı ve etkili sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.Ürünler modern formülleri ile sert sularda bile yüksek performans gösterirken kullanıldıkları ortamda kalıcı ve hoş bir koku bırakıyor.

701 m-pro WC Temizleme Ürünü

WC ve pisuvarlarda oluşan üre taşı,kireç gibi birikimleri temizler; zararlı mikroorganizmalara karşı hijyenik temizlik sağlar. Formülündeki inorganik asit sayesinde etkili ve kalıcı sonuç elde edilen ürün, ağır kokuları giderebilen asidik bir üründür. Flip-top kapakla uygulanan ürün, m-pro seyreltme ünitesiyle de kullanılabiliyor.

704 m-pro Hava Şartlandırıcı

Tatil köyü, otel, ofis, ev gibi mekanlardaki rahatsız edici kokuların giderilmesinde kullanılan ürün, özel formülü ile uygulandığı ortamdaki sinmiş kötü kokuları emerek yok ediyor ve etkisini uzun süre devam ettiriyor.Köpüksüz triger ile uygulanan ürün m-pro seyreltme ünitesiyle de kullanılabiliyor.

702 m-pro Alkali Saniter Alan Temizlik Ürünü

Saniter alanlardaki suya ve alkaliye dayanıklı yüzeylerde vücut yağı, sabun ve güneş kozmetiklerinin kirlerini kolayca temizliyor. Derzlerde oluşan küf ve mantar tabakalarının temizliği için de ideal olan ürün, temizlenen ortamda kötü koku oluşmasını engelliyor. Köpüklü trigerle veya flip top kapakla uygulanan ürün m-pro seyreltme ünitesiyle de kullanılabiliyor.

705 m-pro Asidik Saniter Alan Temizlik Ürünü

Saniter alanlardaki suya ve aside dayanıklı yüzeylerdeki kir ve kireç birikimlerini kolayca temizliyor. Temizlenen yüzeylerde kirin tekrar oluşmasını geciktiren ve ince bir film tabakası oluşturan ürün yüzeylerin kolay ve lekesiz kurumasını sağlıyor. Uygulandığı yüzeyleri zararlı mikroorganizmaların yerleşimine karşı koruyan ürün, uygulandığı ortamda hoş bir koku bırakıyor. Köpüklü trigerle veya flip top kapakla uygulanan ürün m-pro seyreltme ünitesiyle de kullanılabiliyor.

703 m-pro Çok Amaçlı Temizleyici ve Dezenfektan

Cam, ayna ve suya dayanıklı tüm yüzeylerin temizliğinde ve dezenfeksiyonunda kullanılan ürün, yüzeylerde oluşan tüm parmak izlerini, yağlı kirleri ve nikotin filmini yok ediyor. Kontrollü buharlaşma sağlayan formülü sayesinde, sıcak ortamlarda ve yüzeylerde başarılı bir uygulama sağlayan ürün, uygulama sonrasında yüzeyde iz bırakmıyor ve dezenfekte ediyor. Köpüklü veya köpüksüz trigerle uygulanan ürün m-pro seyreltme ünitesiyle de kullanılabiliyor.